Jdi na obsah Jdi na menu
 NOVINKY

________________________________________________________________

V této rubrice se dozvíte o všem, co právě chystáme. Novinky řadíme od spoda nahoru, takže ty dole už nejsou úplně nejnovější. Vždycky se radši koukněte na datum zveřejnění.

________________________________________________________________

28.6.2008: NOVINKY! Tak nejdřív se chci omluvit všem, kteří zde netrpělivě očekávali nějaké novinky a drby z Flash studia a já se na ně vykašlala. Poslední vylepšování známek, dovča... Prostě nebyl čas. Na Flash studio ano, na web ne. Takže novinek je spousta. Takže, jak už jsem zmiňovala dovolenou - byla to Kréta. A to bych nebyla já, kdybych se i tam nepustila do natáčení. Takže vznikl nový film s Davidem Staňkem v hlavní roli - Krétén. Děj neprozradím, ale během prázdnin by se měl objevit na stream.cz/profil/movies. Snad. Taky proběhlo vyhlášení všech soutěží, do kterých jsme se přihlásili. Možná už jsem o tom psala, ale napíšu znova. AntiFETfeest - ani jsme nepostoupili kvůli špatné kvalitě (možná ne kamery, spíš ten zvuk). Palacefest - získali jsme diváckou cenu (což znamená spoustu DVDček, o kterých jsem nikdy neslyšela). Svět očima dětí - úspoěch!!! 3.místo! První by bylo lepší, ale i tak jsme získali dvě velké sportovní tašky plné cen a uznání naší třídní ze reprezentaci školy. Kdyby tak věděla, kolik lidí z Písnický ji reprezentovalo... No to by bylo k uzavřeným soutěžím, ale tím to nekončí - vrháme se do dvou nových! U těchhle tří zůstaneme i příší rok, ale objevila se souěž na volné téma Dětská filmová zahrada. Tam hodíme některé z našich již hotových filmů a napíšeme to na bráchu, protože v jeho kategorii (do 12 let) bychom mohli uspět. Potom soutěž na téma zpětného odběru elektrospotřebičů, kde se hraje o 20 000 Kč!!!!!! Bude to napůl animák a napůl normal film. Ledničku si asi nadabuju já, toustovač Francik, rádio Eliška, Aneta nebo Krychle a počítač David Staněk. Scénář už jsem včera večer dopsala, tak,že by se časem mohl (a taky nemusel) objevit na webu. Možná zkusíme natočit víc filmů a zvýšit svojí šanci, ale uvidíme :-). Během prázdnin se toho asi moc dít nebude, ale hned pak se začnou točit dva filmy do antiFETfestu a po nich....tramtadadá....náš největší film, na který se strašně těším a jehož projekci chci zařídit v některých pražských kinech (Aero, Mat, ...). To by prozatím bylo všechno a až se zas něco začne dítz, ozvu se.

27.5.2008: NOVÝ FILM! Tak jsme s Anetou začaly přemýšlet nad novým filmem. A překvapivě to bude pohádka! Neprozradíme sice o čem bude, ale co už se ví určitě, ve dvou titulních rolích se objeví David Staněk a David Franc. David Staněk jako gladiátor a Franc v roli císaře. Oba budou ze starověkého Říma a dostanou se do dnešní Prahy. Na víc informací si ale budete muset počkat.

23.5.2008: VELKÁ REKONSTRUKCE ŠTÁBU! Nebojte se, neznamená to, že jdu vyhazovat štáb. Chystám se totiž jen udělat velkou rekonstrukci rubriky štáb. Udělám štábu spešl web, takže tady bude jenom jedna stránka s odkazy. Bude to přehlednější. Dál všem důležitým členům štábu rozešlu pár otázek a jejich odpovědi dám na web k jejich profilu. Všechno bude líp uspořádané. Nových stránek se ale bát nemusíte, to nehrozí. Tolik času vážně nemám. Takže akce "přestavba" právě startuje!

21.5.2008: NEBEZPEČÍ NA SÍTI! Tak dneska (vlastně už včera...) začalo natáčení dalšího soutěžního snímku, tentokrát s názvem Nebezpečí na síti. Zítra by měl být další, poslední, natáčecí den. Na to, že ještě nevíme kdo bude hrát jednu z nejdůležitějších rolí, jsme na tom docela dobře :)

17.5.2008: DALŠÍ FILM! Tak mám dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou....taky :) Tak ta lepší - už můžeme natáčet!!!! A ta druhá - začli jsme točit nový film, Povedený výlet. Už totiž máme funkční kameru. Mimochodem, nefunguje mi Movie maker, takže jsem zvědavá, jak budem dělat filmy a rozhovory... Máme další (do soutěže Svět očima dětí) takže je pořád co dělat. Jinak asi nic nového :)

8.5.2008: HLASUJTE!!!!!! Tak v tomto týdnu bylo konečně spuštěno hlasování. Na úvodní straně je sice odkaz, ale pořád se mění a ne vždy ho stihnu vyměnit. Takže stručný návod: www.antifetfest.cz klikněte na HLASOVÁNÍ a tam v anketě vpravo na O veselých ovečkách. Děkujeme :)

23.4.2008: PROMÍTÁNÍ! Tak dneska jsme svůj film O veselých ovečkách mohli shlédnout v kině. Samozřejmě proběhlo i vyhlašování. Nepostoupili jsme, ale náš film se divákům líbil úplně nejvíc, teda aspoň podle reakce, které se ten "nejlepší" snímek zdaleka nedočkal. A proč jsme nepostoupili??? Přijde mi to trošku (trošku hodně) nefér, ale jenom kvůli tomu, že jsme měli nekvalitní kameru. I tak ale od 1.5.2008 hlasujte na http://www.antifetfest.cz/index.php?option=com_poll&Itemid=38 pro Ovečky.

19.4.2008: ANIMÁK! Možná víte, že kvůli mým známkám nemůžeme nějakou dobu natáčet. Takže jsem se rozhodla udělat animovanej film. Scénář sem za chvíli snad dám. Bude to dost ubohý, ale aspoň se pobavíme když nemůžeme normálně točit :)

4.4.2008: PRVNÍ PREMIÉA! Tak dneska se konečně uskutečnila naše vysněná premiéra filmu O veselých ovečkách!!!!!! Dorazili všichni, kdo slíbili účast a fakt to bylo super!!!!! Více vám řeknou fotky a možná i videa z premiéry,které se do zítřka všechny objeví na rajčeti.

2.4.2008: POSTUPUJEM!!!!!!! Vzpomínáte si ještě na soutěž AntiFETfest, do které jsme přihlásili film O veselých ovečkách? Tak v této soutěži jsme postoupili do celopražského kola!!! 23.4.2008 se budou Ovečky promítat před spoustou lidí v modřanském kině, zatím máme 15 zamluvených míst, tak snad se tam všichni vejdou. Takže držte palce i v dalších kolech!

29.3.2008: DOTOČENO! Tak Dívčí válku jsme v pátek konečně dotočili, už nám ji zbývá jenom nadabovat. Už ale připravujeme nový film Za všechny prachy, jen nám zchází herec na docela zásadní roli - Šimona. Až ale někoho seženeme (nejen na Šimona, ale i ostatních pár rolí), začneme točit. A to už o něco líp, máme totiž i kameramana s funkční kamerou! Tou naší, bez zvuku, budeme natáčet videa z natáčení - aby bylo vidět, jak to na place vypadá.

27.3.2008: NOVÝ FILM! Tak tohle je můj rekord - vymyslela jsem nejdelší scénář za celou svojí "kariéru"!!! Má 23 stránek,jmenuje se Za všechny prachy a snad ho budeme natáčet co nejdřív, každopádně hned po Dívčí válce. Scénář jsem na web zatím nedala, protože se sem nevejde a musim ho nějak upravit (DĚJ NE,JENOM VZHLED). Jinak jsme natočili reklamu na Harryho Trottela 3, kterou jsem měla mít do školy (najdete ji na www.stream.cz/movies) a vytvořila jsem trailer k Ovečkám, který je na streamu taky.

12.3.2008: POKRAČUJEME! Hurááááááá!!!!!!!! Tak Ovečky už jsme vypálili a makáme dál! Natáčení Dívčí války začlo už včera, dneska jsme pokračovali a zítra máme v plánu další natáčecí den. Sehnat herce je u tohoto filmu úplně nejhorší, protože skoro pro každou scénu potřebujeme spoustu komparsistek do války. Ale budeme se snažit přesvědčit co nejvíc lidí a co nejdřív všechno natočit a nadabovat.  

10.3.2008: SESTRŘÍHÁNO! Tak včera odpoledne už jsme s Markem Tomáškem sestříhali film O veselých ovečkách a už zbývá jen ho vypálit (mně to nešlo,takže budeme věřit Markovi). Premiéra už je naplánovaná na pátek 4.4.2008 a NEBUDE SE MĚNIT!!!! A teď k horším zprávám - i film Dívčí válka budeme točit na naší kameru a tudíž i dabovat, protože plánovaný kameraman odstoupil.

7.3.2008: PALACEFEST! Ještě jsme ani nedodělali jeden, a už chystáme další soutěžní film. Tentokrát je na téma "staré pověsti české naruby" a nesmí přesáhnout 5 minut. Vybrali jsme si a parodovali jsme pověst Dívčí válka. Scénář už jsme s Markem vytvořili, čeká nás jen natočit podle něj film. Jeden z velkých problémů je to, že budeme potřebovat spoustu komparsistů, ale to se určitě vyřeší...

29.2.2008: JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!! Tak před chvíli jsem přišla z natáčení - tentokrát už posledního!!!!!!!!!!!!! Už stačí jenom nadabovat Francscény a tu poslední a máme hotovo!!!!!!! A pokud nám s tím Marek Tomášek pomůže (všichni doufáme že jo), všechno by mělo klapnout podle plánu! Ale pro herce platí, že neubíráme na intenzitě, prostě to musíme nadabovat do středy, abychom mohli na novinařině Marka poprosit...!!!!!! A pak bude konečně vysněná premiéra, přičemž MOŽNÁ dojde i na Hvězdné války. Takže teď beru papír a začínam sepisovat scénář premiéry filmu O veselých ovečkách.

28.2.2008: SPOUSTA PROBLÉMŮ! Jediná dobrá zpráva poslední doby je, že už nám zbývá jenom jedna scéna, kterou budem točit zítra. Kromě této zprávy máme ovšem spoustu dalších, které už tak dobré nejsou. Např. to, že fakt nevim, jak to sestříháme, a navíc ta kamera je fakt nefunkční, co týče zvuku. Takže snad nám s tím Marek Tomášek pomůže...

7.2.2008: CHYBA V MATRIXU! Jak už víte, začali jsme točit. Jenže to by bylo, aby jsme se obešli bez problémů. Tentokrát jsme narazili na problém se zvukem - nahrávání na mp3ku je dost blbý řešení. Není tam nic slyšet ani rozumět. Takže musíme celý film nadabovat. Stáhnout do počítače a trefit se přesně do toho, co říkáme. Takže všem hercům doporučuju, aby se drželi scénáře, protože je pak jednodušší dabování, když víte co jste řekli. Dneska jsme poprvé dabovali a musím říct, že i tý pitomý latinskoamerický telenovely jsou nadabovaný LÍP!!!!! Řeknu to na rovinu - film ok, ale ten zvuk bude hrůůůza :(

5.2.2008: NATÁČENÍ ODSTARTOVALO! A šlo to i bez prvňáků!!! Sice jsme točili jinou scénu, ale šlo to :). Moc herců jsme dneska neměli, takže jsme zvládli jen 5. a 7. scénu. I to je ale úspěch. Zítra snad točíme znova a to už chci stihnout víc!

4.2.2008: NEMÁME FILIPA! Tak s Adamem jsme najisto počítali, ale dneska jsem se dozvěděla, že nemůže. Obvolala jsem 10 prvňáků (nekecam, fakt přesně 10!) a ani jeden z nich nemá čas. Ale nevzdávam to, i když zejtra točíme - prostě ve škole někoho z 1.C seženu!!! A kdyby nááááhodou ne, tak si tam zahraje kdokoliv jiný a Adama do tý přihlášky jenom napíšem (no Danny je přece jeho třídní...)... Ale to až v nejhoršim případě, určitě totiž někoho překecam! :)

3.2.2008: MÁME OVEČKY! Sice jsme si mysleli, že sehnat oblečení na ovečky bude nejtežší, ale nebylo. Nakonec jsme ve sklepě našli dva starý kožichy - jeden bílý a druhý hnědý (no tak holt bude jedna ovečka malinko retardovaná,no...), takže je to vyřešený. Jo Aneto, vezmi si k tomu pls naky hnedy kalhoty, punčocháče nebo prostě něco hnědýho. A něco hnědýho (NE vlasy) na hlavu - bráška bude mít slipy (ale bílý, páč on je ta normální ovce) :-D.

3.2.2008: ZAČÍNÁME TOČIT! Tak pokud všechno klapne, začínáme v úterý točit náš nový soutěžní film O veselých ovečkách. Startujeme první scénou, kde potřebujeme Marka cvacha, Davida Staňka, Adama Borna a Anetu Bozděchovou - všichni kromě Adama (s tím jsem ještě nemluvila) slíbili, že přijdou. Mimochodem už začla fungovat rubrika Natáčení.

1.2.2008: NOVÝ FILM! Tak tenhle film nemá nic společného se soutěží AntiFETfest, i když to tak možná vypadá. Jmenuje se Projímavé účinky a popisuje osudy jednoho závisláka. Jeho scénář už si můžete přečíst v rubrice Projímavé účinky. Herecké obsazení zatím není úplně jasné. Hlavního hrdinu Dana by měl hrát buď Marek Cvach nebo David Franc - ale ani jeden z nich o tom zatím neví :). Láďu si nejspíš střihne ten druhý z nich.

31.1.2008: NOVÝ TŘÍDNÍ! Díky, Danny!!!!!!!! Tak tomu se říká dvě mouchy jednou ranou - Adam Born bude hrát v Ovečkách a jeho učitel nám bude dělat třídního!!!! Scénář se mu líbil, dokonce se při jeho čtení i smál! Pak si s náma ještě chvíli povídal a moooožná nám ten film pomůže i sestříhat (bomba,co - pozvat si profesora domu :-D)... Takže až se Marek vrátí z lyžáku, můžeme se pustit do natáčení. A musí to bejt nejlepší film co jsme kdy natočili, už kvůli Dannymu, páč to chce promítat před naší a svojí třídou... :-D

30.1.2008: ANTIFETFEST! Tak tohle jsme teda vůbec neplánovali,ale díky Markovi Tomáškovi přihlásíme náš film O veselých ovečkách do soutěže AntiFETfest, kde spolu bojují snímky o závislostech. A tím snad náš film je. Sice nejspíš neuspěje, ale za zkoušku to stojí. Stačí přesvědčit pana profesora, aby nám dělal třídního, ale to zvládnem :). A teď pro Marka Cvacha: já se hrozně moc chci tý soutěže zúčastnit, prosím, zkus nějak zařídit, abys měl víc času. Musíme to odeslat do konce března,což znamená tak v půlce března UKONČIT NATÁČENÍ. Prosíííííííím strašně moc. A platí to i pro Davida France. Jo a Marku, řekni to i Katce, páč tam hraje velkou roli... Jinak ještě sháníme Filipa, ale to bude to nejjednodušší. A zkuste pls všichni nějak vymyslet kostýmy na ovečky.

27.1.2008: NAPLÁNOVANÁ PREMIÉRA! Tak jak už víme, 1.2. premiéra nebude. Ale to neznamená, že ji nemůžeme podrobně naplánovat. Chcete znát přesný program? Vědět co se bude dít? Za pár dní si dokonce prohlédnout oficiální pozvánku? Pak není nic jednodušího než kliknout sem a všechno co vás zajímá si přečíst.

26.1.2008: NEÚSPĚŠNÝ POKUS! Jak jsme slíbili, v pátek jsme se vydali sestříhat Hvězdné války. Jenže nevím proč, to prostě nešlo zkopírovat. Čekali jsme na to asi dvě hodiny a pak nám to napsalo chybový hlášení. Naštěstí se ale premiéra odsouvá, takže to zkusíme ještě příští týden na jiným počítači. Snad to tentokrát vyjde...

20.1.2008: VELKÁ REKONSTRUKCE! Tak nového designu stránek už jste si asi všimli, ale musím vás upozornit, že tím to rozhodně nekončí. Chystám se ještě všude upravit barvu písma, předělat tak, aby třeba nadpisy byly všude stejně, atd... A to zabere dost času, takže se nedivte, když někde nebude ladit barva. Za pár dní by se to mělo všechno srovnat k dokonalosti, ale jak říkám - chvíli to bude trvat.

19.1.2008: NOVÝ DESIGN! Asi už jste si všimli, že náš web vypadá úplně jinak než ještě nedávno vypadal. Logicky to bude tím, že jsem změnila design a černou barvu jsem vyměnila za modrou. Svůj názor na tento vzhled můžete vyjádřit v anketě na úvodní straně nebo mi osobně říct, co se vám nelíbí (už se bojim, co vypadne z Marka :)). Jinak, samozřejmě to, co bylo nastavený na ten starý, ještě trochu doupavim, ale myslim, že toho moc nebude (většina je modro-zelená podle loga Flash studia).

19.1.2008: PREMIÉRA SE BLÍŽÍ! Tak už to vypadá, že se blíží premiéra Hvězdných válek. Sice jsme ji slibovali už minulý rok, ale nějak jsme to nestihli. Ale teď jsme se konečně dohodli. V pátek 25.1. půjdem film sestříhat a další pátek (1.2.) by měla ona slavná premiéra proběhnout. Tak snad budou mít všichni čas (protože tam chci všechny, co se v Hvězdných válkách objevili)... Jinak už jsme si zařídili kameramana, který bude celou premiéru točit a video, které vznikne, pak třeba dám i na web (jestli něco takovýho dokážu). A když ho na web nedám, tak ho aspoň vypálím na DVD (samozřejmě zase kdo bude mít zájem i o tohle DVD, dostane ho).

16.1.2008: HOTOVO! Tak trička už jsem vyzvedla a jedno už jsem dala Markovi. Další dvě dostanou holky zítra ve škole a poslední David ve středu, až se vrátí ze soustředění. A teď jenom pro informaci kolik komu vrátím. Markovi 3 Kč :)) a Elišce, Aničce i Davidovi 53 Kč. Dám jim to co nejdřív, pokud na to nezapomenu. Jinak, abych to nemusela říkat každýmu zvlášť - prát do 30 stupňů (i když máma to vyprala normálně a nic se nestalo, ale pro jistotu), ždímat nízkou rychlostí a žehlit nízkou teplotou naruby. Dali mi to na papírku u těch triček, já to nevymyslela.

13.1.2008: VELKÝ ZÁJEM! Sice jsem s tím vůbec nepočítala, ale trička s logem Flash studia chce celý štáb (teda myslím ten hlavní štáb - Eliška, Anička, Marek a Franc)!!! To pro mě znamená dost práce - nejdřív vybrat peníze, pak nakoupit trička, odvézt je na potisk a druhý den si je zase vyzvednout. To jednodušší už jsem zvládla - vybrat paníze a koupit za ně trička - snad jsem trefila velikost (teda Eliška, Anička a Marek mají XL, jak chtěli, a Franc M, protože je přece jenom o něco menší). V pátek jsem chtěla vyrazit do toho fotolabu, ale jaksi jsem měla teplotu něco kolem 39,5, takže to dost dobře nešlo. V pondělí máme odpoledku a ve tmě se mi na Václavák zrovna dvakrát nechce. Takže snad v úterý - to bych tam zajela, zaplatila a ve středu si to vyzvedla. Takže pokud to takhle vyjde, všichni ve středu dostanou svoje tričko. Holky a Marek na novinařině a u Davida aspoň budu mít záminku jet Hummerem :)) (stejně s nim jezdim každou středu a občas i v pátek, ale to je jedno... :))). Tak teď to trochu zjednodušeně zakončím - pokud bude tahle středa jako všechny ostatní a ještě k tomu mi vyjde můj plán, měli by jste odpoledne dostat tričko i zbytek peněz, co jste mi dali.

8.1.2008: SERIÁL SE ODKLÁDÁ! Jak už jste si možná všimli, dost pochybuju o tom, že bychom stíhali natáčení seriálu. Nj, já se prostě nedokážu dýl na nic soustředit a mam radši jednorázovky - prostě filmy. Křižovatky sice budeme točit, ale až o hodně pozdějc. Marek napíše scénář až v létě, o prázdninách, takže máme na filmy dost času a nemusíme shánět kameru na dýl (teda ono to stejně nejspíš dopadne jinak než u Hvězdných válek, ale to je teď jedno).

8.1.2008: NOVÝ ČLEN ŠTÁBU???! Tak už to vypadá, že ve filmu O veselých ovečkách se objeví nová herečka, kterou jste zatím v žádném z našich filmů neviděli. Měla by si střihnout roli Lenky - je to jedna z těch důležitějších rolí, takže jsme zvědaví, jak bude hrát... "Dohodil" nám ji Marek Cvach, je to jeho spolužačka. A co nám o ní zatím stihl prozradit? Je jí asi 13 let, černovláska, vietnamka a je fotogenická :). Tak uvidíme, zkusíme to s ní a Elišce s Aničkou holt tentokrát přenecháme menší role... (hlavně se nenaštvěte!)

2.1.2008: FLASH STUDIO I NA OBLEČENÍ! Sice to asi nikoho nezajímá, ale já se nudím :) Prostě jenom taková kratší novinka - s bráchou jsme si nechali udělat trička s logem Flash studia :)) Tričko stálo asi 50 Kč + potisk něco kolem stovky. Je to spíš jenom tak pro ostatní členy štábu, kdyby měli zájem o něco podobnýho. Samozřejmě jde udělat i potisk na záda (já chtěla nápis REŽISÉR :)), ale to je další stovka. Velikost jsem si vzala XL, aby se to dalo dát přes normální oblečení, ale to je detail :) Prostě kdo chce taky triko, stačí říct :)

1.1.2008: ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! Tak tu konečně máme rok 2008. V tom minulém jsme zvládli natočit jenom tři filmy (no berte to od léta, kdy jsme začli točit). Tak letos to (snad) bude lepší - plánů je dost, už jenom sehnat herce, kameru a čas. Tak nám držte palce a snad se budem pořád zlepšovat :)

30.12.2007: ZAČÍNÁME S REKLAMAMI! Filmy, seriál... Co se dá ještě natočit? No ano, to co vídáte každý den několikrát v televizi - tolik nesnášené reklamy. Naše reklamy ale snad budou o něco lepší a zábavnější. Zatím máme jen jednu (reklamu na Biolit ), ale časem snad budou přibývat další, protože jejich natáčení trvá jen pár minut. A možná i v této části budou i nějaké parodie :)

29.12.2007: NEJVĚRNĚJŠÍ HEREC! V datu u této novinky je na konci sice ještě sedmička, ale tento rok končí. I když doba existence Flash studia je zatím dost krátká, vyhlásíme herce, který je naším nejvernějším a nejaktivnějším. Neberu to podle toho, jak dlouho patří do štábu, ale kolik rolí už ztvárnil. Mohla bych to ale posuzovat oběma způsoby, protože hrál už v tom úplně prvním filmu. Asi už tušíte, že je to David Staněk, který má na kontě čtyři role (jedna z nich je role v reklamě na Biolit, kterou jsme ještě nezmínili). Od začátku s námi sice točí i Míra s Maruškou, ale nehráli v tolika filmech. Je trochu paradox, že tuto cenu získal zrovna David, protože se, pokud vím, chystá Flash studio opustit. Docela mi to vadí, protože hraje dobře a s jeho odchodem navíc možná ztratíme i Davida France a možné komparsisty z řad jeho kámošů. To je fakt problém, ale co naděláme...

29.12.2007: FILMOVÝ VÍKEND! Tak jak trávíte svátky? Já s bráchou jsme jejich malou část (tři dny) prožili na chalupě, kde je, abych pravdu řekla, pěkná nuda. No a z nudy člověk dělá - a hlavně natáčí - i blbosti. A důkazem toho je náš nový film s názvem Nebezpečná sestřenka. V hlavních (a zároveň jediných) rolích zazáří Maruška Miksová, David Staněk a Mirek Miksa - jinak řečeno, náš úplně původní štáb. Zanedlouho se tento film i s trailerem objeví zde, na webu, takže se máte na co těšit.

23.12.2007: URČITĚ NĚCO PŘIJDE! Proč? Protože jsou svátky a já nemám co dělat, takže mě určitě napadne další film. Už teď pořád přemýšlím co ještě natočit, ale nic originálního mě nenapadá. Teda napadá. Třeba chvílemi trochu drsnější pohádka O veselých ovečkách, které teď zrovna píšu scénář (spíš tu povídku, ale i podle ní se dá scénář vytvořit). A proč jsou ovečky zrovna veselé? No, to se dozvíte až se objeví scénář, ale určitě to bude překvapení :)). Jenom nevím, jak namaskovat ovečky, ale to je detail... Pak možná začnem točit i seriál Křižovatky osudu, ale fakt nevim... Prostě mi to přijde dost složitý, když skoro nezvládnem (teď myslím hlavně časově) ani obyčejný film... Moc se mi do toho nechce, radši bych se věnovala filmům, ale uvidíme jak rozhodne zbytek štábu...

20.12.2007: PREMIÉRA ZRUŠENA! Je to tak - nestihli jsme Hvězdné války sestříhat, takže již zmiňovaná premiéra nebude. Tedy bude, ale až příští rok. Snad bude o to lepší :) Marek by stejně nejspíš zítra nemohl, takže je to takhle lepší...

14.12.2007: NĚCO Z DĚJIN! Taky nemáme dějepis rádi, to je pravda, ale překvapivě jsme se rozhodli natočit historický film. Fakta, humor, fakta a fakta. Tak nějak by se dal náš nový film o Marii Terezii shrnout. Nebudeme vás obelhávat ohledně zálib jejího manžela ani ohledně její neuvěřitelné váhy. Prostě nám jde o to, abychom vysvětlili historii trochu originálním způsobem a neuváděli jen oficiální fakta, která najdete úplně všude. Tento film se prostě nedá popsat - zkuste si přečíst scénář a snad se vám bude líbit.

14.12.2007: DEFINITIVNÍ KONEC! Ale ne konec Flash studia, jak jsem včera tvrdila. Je tu totiž úplný konec celého natáčení. A tentokrát už s těmi správnými herci. Tak snad se to povede příští týden upravit, aby mohla být v pátek 21.12.2007 premiéra. A co se na ní bude dít? Program jsme připravovali společně s Davidem Staňkem a snad se povedl. Jako první je samozřejmě úvodní proslov. Potom v krátkosti představím herce, které jste mohli v Hvězdných válkách zahlédnout. Dále budeme pokračovat křestem DVD, ze kterého pak budeme následující (bohužel jen) minuty promítat film. A zakončíme vyhlášením nejlepšího herce (hlasování bude probíhat po celou dobu programu), který obdrží nádhernou sošku Vesmírného lva. Určitě je se na co těšit, takže všem hercům i jiným pozvaným doporučuju, aby si v pátek udělali čas a na chvíli přišli. Místo konání psát nebudu, protože ti, které pozvu, obdrží všechny tyto informace na pozvánce. A prosím všechny, kdo budou chtít DVD s Hvězdnými válkami, aby mi to předem nahlásili a přinesli mi volné DVD. Nikoho nenutím, aby na premiéru šel, ale vzhledem k tomu, že jsme to s bráchou dost dlouho vymýšleli, bylo by to fajn.

13.12.2007: HOTOVO! Tak jsme právě natočili poslední část Hvězdných válek. Ale že bych byla nějak nadšená, to ne... Ale co už vím jistě, na seriál kašlu. Sorry ale když někdo pořád nemůže a musí ho zaskakovat jiný herec, je jasný, že je celej film na h***o. A seriál by se točil skoro pořád, což by nejspíš tento nejmenovaný herec nezvládl. Jinak řečeno - je dotočeno, ale hned v první scéně hrají Obi-wana dva herci. Není to žádná závažná situace, jak by se mohlo zdát, ale já kvůli tomu mám chuť seknout s celým Flash studiem.

12.12.2007: HLÁŠKY! No jistě, ani u nás nechybí různé hlášky při natáčení, které baví celý štáb. A aby si tyto hlášky mohl přečíst každý, umístili jsme je na stránku Z natáčení v rubrice Hvězdné války I. Dáme tam ale jen ty, u kterých se dá pochopit souvislost. Jinak - při natáčení se smějeme pořád (ještě že není vidět za kameru, kde se smíchy válí zbytek štábu...). Natáčení (tedy aspoň z pohledu režiséra) není vůbec jednoduchá věc - obvolávat herce, shánět rekvizity, kostýmy, místa na natáčení... I tak je to ale hlavně zábava - a proto nás to baví. Proto se několik týdnů snažíme a proto mám u sebe v pokojíku pytel připomínající obal na mrtvolu...

12.12.2007: UŽ JENOM FRANCOVO SCÉNY! Tak dneska jsme natočili kousky scén, které šly natočit bez Anakina. A co to znamená? Že zítra David Franc může a my dotočíme Hvězdné války I!!!!!!!! Na tenhle moment, kdy všem oznámím, že je film dokončen, se fakt strašně těším. Natáčení nás sice všechny bavilo a baví, ale už je to dost náročné a složité :).

9.12.2007: DALŠÍ SCÉNY! Tak v pátek 7.12. jsme natočili další kousek Hvězdných válek. Sice opravdu jenom kousek, ale i tak jsme spokojeni. Co bychom taky se dvěma herci (Davidem Staňkem a Davidem Francem) mohli natočit víc? Tedˇnám chybí ještě zabití Anakina, kousek první scény a schůzka Yody a Anakina na náměstí E.T., což se celkem dá zvládnout. A pokud všechno klapne, mohli bychom už tento týden dokončit natáčení!!!! Na tu chvíli, kdy vypnu kameru po poslední scéně se vážně těším, snad to bude co nejdřív. Takže pokud to stihnu ve svých třinácti letech, budu fakt ráda :).

4.12.2007: VÍC INFORMACÍ! Protože se jedna z často zvolených odpovědí u otázky v našem velké dotazníku týkala nedostatku informací o hercích, rozhodli jsme se přidat ke každému z členů štábu jeho vlastní playlist s oblíbenými písničkami. Samozřejmě ještě není u všech, to teprve přijde. A tímto taky prosím všechny herce, aby klikli na http://www.fancygens.com a vytvořili si takový playlist (pak mi ho pošlete na mejl nebo do diskuze).

4.12.2007: TO BUDE MRTVOL...! My totiž nezabijeme jenom Davida France, jak jsme včera uvedli, ale zabijeme i spoustu dalších herců, kteří v jednom kuse nemají čas...tedy mají, ale...no znáte to... Takže tenhle týden Hvězdné války určitě nedotočíme. Chystám se ale napsat přesný rozpis co kdy točit, protože takhle už to dál asi nepůjde - svolávat herce na poslední chvíli a dokonce muset běžet za jejich rodiči do práce, abychom mohli točit... Prostě každý dostane seznam scén, které bude kdy točit a hotovo. Jinak to asi nebude fungovat.

3.12.2007: A JSME V....! Tento týden už bychom totiž měli dotočit Hvězdné války a vrátit kameru! Pokud se to povede, budeme samozřejmě rádi, ale pokud ne... Tak jsme, upřímně, v háji. Jinak řečeno, pokud David Franc nebude moct, jsme v háji. A zabijeme ho :).

2.12.2007: MÁME NABÍJEČKU! Takže s baterkou už problém nebude, teď se už jenom bojíme, že dojde kazeta. A jak tak známe Flash studio, určitě dojde. Ale nevzdáváme to předem a budeme se snažit natočit toho co nejvíc :).

30.11.2007: NEZAPOMÍNÁME NA HVĚZDNÉ VÁLKY! I když se přes tu spoustu informací, které jsme v poslední době uvedli, mohlo zdát, že se soustředíme jen na Křižovatky osudu a druhý díl Star Wars, není to tak. Je pravda, že jsme teď delší dobu nenatáčeli, ale dneska jsme se do toho zase pustili. Máme hotovou část první, nejdelší scény. A proč jenom část? Zaprvé nám chyběl Jango Fett a zadruhé nám z naprosto nepochopitelných důvodů došla nabitá baterka a dál už jsme točit nemohli. Mimo to nás tlačil čas, takže se není čemu divit. Toto natáčení jsme si ale opravdu užili, to si můžete prohlédnout i na fotkách na www.flash-studio.rajce.net. Mimo jiné vzniklo i video z natáčení, které ale opět nejde nikam dát, takže se bude dát sehnat až na DVD s hotovým filmem (a na to si ještě budeme muset počkat).

29.11.2007: PRVNÍ NÁZVY! Tak už přemýšlíme i nad názvy prvních dílů Křižovatek osudu. Naštěstí vám v podstatě nic neřeknou, takže vám je prozradíme. První díl ponese název Krvavý uzel, druhý Nešťastný los a třetí možná Nestrkej hlavu mezi plot. Jistý je ale jen ten první, takže to berte malinko s rezervou...

28.11.2007: NOVÝ WEB KŘIŽOVATEK! Pokud už jste se podívali na web www.krizovatky-osudu.wgz.cz, viděli jste jen původní, "neschválený" web. Všechen obsah přesuneme na www.k-o.wgz.cz. Pro ty, kdo nepochopili - K znamená Křižovatky a O osudu. Časem budou na tomto webu přibývat další a další informace.

27.11.2007: SERIÁL BUDE! Tak jsme se konečně dohodli ohledně seriálu Křižovatky osudu. A shodli jsme se na tom, že ho budeme točit. Sice ještě nevíme kdy, ale obsazení už máme skoro hotové - chybí nám pouze jedna postava. Pro více informací klikněte na www.krizovatky-osudu.wgz.cz (na tomto webu ZATÍM nic není).

26.11.2007: SPOUSTA ANKET POHROMADĚ! No nebylo by to tak lepší? Nečekat na malé anketky na úvodní stránce a rovnou vyjádřit svůj názor v jedné velké anketě? Pokud s námi souhlasíte, pak je tu náš první velký dotazník jako stvořený pro vás. Všechny naše odpovědi nám přijdou, takže se nemusíte bát, že by vaše snaha byla bez odměny. Všechny problémy a vady projednáme a pokud se shodneme na tom, že máte pravdu, ihned se podle toho zařídíme. Zkrátka - vy roozhodujete o osudu Flash studia!

25.11.2007: BUDE SERIÁL?! Marek dostal nápad - prý bychom mohli začít točit seriál. Měl by se jmenovat Křižovatky osudu. A jaký je můj názor? Proti seriálu bych nebyla, může to být vážně zajimavé, ale...toho času, který by nám to zabralo... A to vůbec nemluvím o hercích... Pokud by to ale klaplo, určitě bychom se nenudili... Je pravda, že natáčet skoro pořád by nás určitě dost bavilo a zaměstnalo, ale někteří tolik času nemají... Za zkoušku by to ale určitě stálo, pokud bychom sehnali potřebnou techniku (půjčit si kameru od Aničky Kostkové by tentokrát už nešlo, protože jí po dobu natáčení musím mít doma).

25.11.2007: POBAVTE SE! Dneska jsme vytvořili novou, zábavnou rubriku -FunPage. Poodhalíme vám v ní některá tajemství z filmů, budete moct ukázat své znalosti, atd... S rubrikou FunPage se prostě nudit nebudete! :)

25.11.2007: DVOJKA DOKONČENA! Tak jsem právě dokončila slibovaný scénář druhého dílu Hvězdných válek. Je o dost delší než ten minulý, takže by film mohl trvat i 10 minut :-D. Herecké obsazení bohužel nebude stejné jako v jedničce, protože David Staněk (Yoda) po tomto a možná ještě jednom filmu (Úsměv prosím...!) se svou hereckou kariérou končí. To je první změna. S ním možná odejde i Anakin alias David Franc (všichni doufáme, že ne), takže to zrovna růžově nevypadá. Pokud ale někoho sženeme, máte se na co těšit. Scénář je lepší, delší a možná i vtipnější. Přečíst si ho můžete zde.

24.11.2007: SCÉNÁŘ VE VÝVOJI! Jak už jsem říkala, po dosud nedokončené jedničce plánujeme i dvojku Hvězdných válek. Teď zrovna nedělám nic jiného než jen píšu scénář. Bude tak o stránku A4 delší než ten předchozí a doufám, že i o něco lepší. A co vám prozradím? Už v první scéně se bude bojovat - a jistě budete překvapeni tím, kdo budou soupeři. To se ale dozvíte až bude scénář hotový, zatím vám zbývá jen čekat a těšit se na další zpracování (upozorňujeme, že tento díl bude chvílemi občas až moc uhýbat od tématu, ale aby do sebe všechno pěkně zapadalo, bylo to nutné).

23.11.2007: MYSLÍME DOPŘEDU! No ano, ještě jsme ani nedotočili první a já už plánuju druhý díl Hvězdných válek. Nebude ale navazovat na jedničku, protože bez Anakina by to nebylo ono :). Prostě takové volné a myslím, že i o dost povedenější, pokračování naší parodie.

23.11.2007: TERMÍN NEDODRŽEN...! Pokud jste během příštího týdne očekávali premiéru Hvězdných válek, nedočkáte se. Příští týden se totiž ještě bude natáčet. A doufáme, že jenom příští. Ve středu sice můžeme, ale ve čtvrtek už je to problém a s pátkem to většinou moc růžově nevypadá.

22.11.2007: PRVNÍ FOTKY Z NATÁČENÍ: Tak natáčení už je v plném proudu, takže samozřejmě nechybí ani pár akčních fotek z natáčení. Podívat se na ně můžete v naší fotogalerii na www.flash-studio.rajce.net.

21.11.2007: NATÁČENÍ ZAČALO! Tak je to tady, dneska odpoledne začalo natáčení Hvězdných válek. Máme ale teprve dvě scény, protože jednu jsem díky neznalosti používané techniky omylem smazala. Ale nevzdáváme se a zítra točíme zase :)

20.11.2007: KONEČNĚ! Tak všechno domluveno (jinak řečeno chyby se zjistí až během natáčení), připraveno a nachystáno - zítra začíná natáčení!!! Takže hned jak všechny poznám z "herecké stránky", budu vás o tom informovat. Docela se sice bojím, že to za určenou natáčecí dobu nestihneme, ale rozhodně se budeme snažit :).

18.11.2007: ROLE OPĚT OBSAZENY! Tak první naprosto skvělá zpráva: máme Anakina!!! David Franc souhlasil, takže s tím problém není. Kněze sice nemáme úplně obsazeného, ale máme dva zájemce o roli - ale u jednoho z nich nevíme jestli má čas, takže obsazení ještě tak jasné není. Prostě herců je dost, už jde jen o to je správně obsadit.

18.11.2007: HLEDÁME KNĚZE! Ano, je to tak - Pavla nám po předchozím souhlasu odmítla hrát kněze v Hvězdných válkách. Ano, je to tak - i na těch pět slov, které má kněz ve scénáři, musíme najít herce. Ano, je to tak - obsazení ještě není hotové :-(

15.11.2007: ROLE OBSAZENY! Tak dneska jsme konečně doobsadili poslední dvě role, které nám zbývaly prázdné - kněze (Pavla Poláčková) a strážce (Pepa Malý). Už stačí jenom zavolat Davidovi Francovi, ale ten, jak ho známe, bude určitě souhlasit. Takže natáčení začíná ve středu 21.11.2007!!!

14.11.2007: NOVÁ TECHNIKA! Tak to vypadá, že Hvězdné války, jejichž natáčení by mělo začít ve středu 21.11.2007, budou ve velice dobré kvalitě - náš štáb si totiž zařídil kameru a střižnu. 2Mpxlová kvalita je pryč a vy se máte na co těšit :)

13.11.2007: FLASH STUDIO NA PLOCHU! Konečně se mi povedlo díky nějakému grafickému programu udělat koláže fotek, takže na stránce Wallpapery si je můžete stáhnout a dát třeba jako obrázek na plochu vašeho počítače :)

11.11.2007: HVĚZDNÉ VÁLKY JSOU TADY! Jinak řečeno - scénář je hotový (i když se za dobu své existence už asi 3x změnil), už chybí jen sehnat herce a během několika dní může natáčení začít. Nečekejte ale nic ve scifi stylu. Tedy ano, ale spíš parodii na scifi. Buďte trpěliví, všechno se včas dozvíte...

10.11.2007: ÚSMĚV PROSÍM...PŘICHÁZÍ ZLO! Tak zní název knížky spisovatele R.L. Stine. My jsme tento název zkrátili na Úsměv prosím...! a děj jsme malinko poupravili a zkrátili - a chystáme se natočit film. Podrobnosti zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What causes enormous blood adversity

(Amemyfeliono, 29. 7. 2018 21:38)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-est-il-en-vente-libre-en-belgique/